Vai ir droši apmeklēt izklaides parku?

Mums, ADVENTICA, kā ģimenes izklaides centru operatoriem, ir profesionāla interese gan par parka drošu darbības vidi, gan arī par medicīnisko izpēti. Periodiski mēs lasām un analizējam dažādus pētījumus - par atrakciju parku drošību. Nesenais raksts par Covid-19 izplatību izklaides parkos liek domāt, ka īstenot daudzus COVID-19 mazināšanas pasākumus, sākot no periodiskas tīrīšanas un dezinfekcijas līdz drošam attālumam starp darbiniekiem un apmeklētājiem. Dalīsimies vairākos secinājumos, ko uzzinājām pētījumā.

Palielinoties COVID-19 vakcinācijas apjomam, sabiedrības veselība un Valsts iestādes apsver iespēju atkārtoti atvērt publiskās iestādes, tostarp atrakciju parkus. Lai atvērtu atrakciju parkus, ir jāsniedz sabiedrības veselības stiprināšanas plānu. Jautājumi par sabiedrības veselības stiprināšanas stratēģiju, piemēram, parku tīrīšanu, sociālo distancēšanos un individuālo aizsardzības līdzekļu nēsāšanu parka.

Pētījumi rāda, ka izklaides parku drošībā jāietver mehānismi, kas samazinātu vīrusa izplatību, lai nodrošinātu, ka darbinieki un apmeklētāji tiek pasargāti no COVID-19 izplatības parkā.

Parka aprīkojumu, temperatūras pārbaude pie vārtiem un masku nēsāšana, roku mazgāšana un dezinfekcija  parka - ir vīrusa mazināšanas stratēģijas, kuras atrakciju parks var pieņemt, lai samazinātu vīrusa izplatību parka.

Tīrība un dezinfekcija parkā kļūst par vissvarīgāko Covid-19 izplatības kontroles mehānismu

Medicīnas masku nēsāšanai, roku dezinfekcijai parkā arī turpmāk jābūt galvenajai prioritātei.

Tālāk lasiet šeit.

Saistīti jaunumi

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

Pierakstīties
VissIrSpēle Visa / Mastercard