Dzimšanas diena

8 tematiskas dzimšanas dienas ballīšu istabas Rīgā

Dzimšanas diena no šī brīža vienmēr būs neticami jautra. Sviniet dzimšanas dienu atsevišķā telpā ar kūku un pēc tam izklaidējieties visā ADVENTICA parkā! (Tas ir tik jautri, ka jūs varat nākt bez bērniem. Mēs sapratīsim.)

Konkurss - dzimšanas diena!

Reģistrējieties un piedalieties konkursā, lai uzvarētu bezmaksas istabu dzimšanas dienas ballītei. Sekojiet konkursa uzvarētāju paziņošanai ADVENTICA Facebook kontā un mūsu ziņu lapai.

Vecāka/aizgādņa kontaktinformācija

#1 Bērna dzimšanas datums
Reģistrēties

P.S. Noteikti apstiprini reģistrāciju, spiežot uz saites e-pasta ziņojumā!

Cenas

Mūsu istabas

ADVENTICA parkā esam izveidojuši 8 dažāda lieluma dzimšanas dienas istabas, kurās var svinēt gan mazus, gan lielus svētkus. Un jūs varat svinēt ne tikai dzimšanas dienu, bet arī - izlaidumu, kristības vai vadīt sapulces. Visas istabas ir tematiskas: dažas mēs nosaucām savu partneru vārdā, citas ar mūsu pašu tēmām. Izvēlieties to, kas jums patīk vislabāk!

Bieži uzdotie jautājumi dzimšanas dienā

Pirms vēlaties īrēt ballīšu istabu, lūdzu, izlasiet šo informāciju:

DZIMŠANAS DIENAS BALLĪŠU ISTABA

Cena par dzimšanas dienas svinībām iekļauj cenu par telpas īri (atkarībā no plānotās dzimšanas dienas svinēšanas dienas/laika); bērnu skaitu (ja tas ir lielāks par norunāto — tiek piemērota papildu maksa).

Visas cenas ir norādītas ADVENTICA cenrādī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dzimšanas dienas istabā ir iespējams pavadīt vairāk laika nekā norunāts, bet tikai tad, ja tā ir brīva papildu laikam. Pagarinājuma cenas par katru papildu stundu: 50 EUR darbdienās, 75 EUR nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Kā rīkoties, ja gaviļnieks negaidīti saslimis? Neuztraucieties! Savlaicīgi sazinieties ar mums, un vienosimies par datuma maiņu. Lūdzu, saprotiet, ka pēdējā brīža izmaiņu gadījumā mēs nevaram atmaksāt priekšapmaksu.

PIEEJAMIE LAIKI

Dzimšanas dienas ballītes iespējams noorganizēt sev izdevīgā un tīkamā laikā. Pieejamība ir atkarīga no telpas un ballītes datuma. Lūdzu, atrodiet piemēroto telpu un noskaidrojiet cenas viesību telpu rezervēšanas sistēmā!

BALLĪTES ILGUMS

Ballītes ilgums — 2,5 stundas, ieskaitot telpas uzkopšanas laiku.

Jūs varat ierasties sagatavot telpu svētkiem 15 minūtes pirms rezervētā laika, un “izrakstīšanās” jāveic uzreiz pēc ballītes laika beigām. Tomēr izklaides parkā ADVENTICA jūs varat turpināt rotaļas tik ilgi, cik vēlaties! Gadījumā, ja telpa ir brīva nākamajam laika periodam, jums ir iespēja palikt ilgāk, taču par papildu samaksu — 50 EUR/h darbdienās, 75 EUR/h nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Mēs piedāvājam trīs izmēru telpas jūsu svinībām: mazā istaba (10 bērniem), vidējā istaba (15 bērniem), lielā istaba (20 bērniem).

REĢISTRĀCIJA

Jūs varat reģistrēties un apmaksāt dzimšanas dienas svinības ADVENTICA vietnē vai arī piezvanīt mums, kā arī veikt rezervāciju ADVENTICA recepcijā. Ieteicams ierasties mazliet iepriekš — apmēram 15 minūtes pirms ballītes sākuma. Recepcijā mēs pārbaudīsim jūsu rezervāciju, pieņemsim samaksu (ja iepriekš bija veikta tikai daļēja apmaksa) un izsniegsim aproces.

Rezervācijas apstiprinājums un drošības pasākumi:

Kad dodaties prom no dzimšanas dienas istabas, tā jāatstāj tīra un kārtīga. Mēs parūpēsimies par atkritumu maisiņiem. Ir stingri aizliegts izmantot petardes, dedzināt brīnumsvecītes vai citus uzliesmojošus priekšmetus. Dzimšanas dienas klasiskās mazās kūku svecītes ir vienīgais izņēmums.

PIEAUGUŠIE VIESI

Katram bērnam, kurš apmeklē dzimšanas dienas svinības, ir atļauts ierasties kopā ar diviem pieaugušajiem bez papildu maksas. Ja pieaugušo viesu skaits ir vairāk nekā divas reizes lielāks par bērnu skaitu, tad par “papildu” pieaugušajiem  jāmaksā pavadoņa cena — 3 EUR par personu.

ANIMATORI

Vēlaties pārsteigt mazo jubilāru ar animatoru šovu? ADVENTICA komanda ar lielāko prieku palīdzēs padarīt ballīti mazajiem jubilāriem īpašu. Sazinieties ar mums, zvanot vai sūtot e-pastu!

SVĒTKU MIELASTS

Ballīte nav iedomājama bez svētku kūkas un gardumiem — droši varat ierasties ar savu svētku mielastu.

APRĪKOJUMS BALLĪŠU TELPĀS

Ballīšu telpas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo svinībām - galdiem, krēsliem, tējkannu, vāze ziediem. Ir pieejams arī nazis kūkas sagriešanai un sērkociņi svecīšu aizdegšanai. Lūdzu, ņemiet līdzi vienreizlietojamos traukus un galda piederumus!

IELŪGUMI

Mazie jubilāri var sagatavot ielūgumus, izmantojot mūsu ADVENTICA vietnē pieejamos paraudziņus. Parkā var atrast jaukas dāvanas viesiem, lai ballīti padarītu neaizmirstamu. 

APĢĒRBS

ADVENTICA telpās ir aizliegts valkāt apavus un staigāt ar basām kājām — mēs rekomendējam zeķītes ar gumijas zolīti.

Mūsu ieteikums — ierodieties uz ballīti ērtā apģērbā, lai jums būtu iespēja brīvi kustēties un izbaudīt visas ADVENTICA piedāvāts izklaides.

 

Atsauksmes

 • Lieliska izklaides vieta bērniem. Dzimšanas dienas ballīte nosvinēta godam. Istabiņa dodas uz 2,5h, pēcāk bērni var izklaidēties Adventica telpas kaut līdz slēgšanai.
  Adventika klienti automašīnu var reģistrēt pie Adventica ieejas, tādējādi dabūjot autostāvvietu par brīvu uz 4h.
  Super! ????

  - Santa Kauliņa

 • Lieliska vieta bērnu dzimšanas dienu svinībām un kvalitatīvai laika pavadīšanai ar bērniem. Plaša atrakciju izvēle, droša vide un atsaucīgs personāls. Noteikti iesaku.

  - Valdis Salaks

 • Amazing place for kids all ages! A lot of things to do! We celebrated 5 year birthday for our little girl, she was super happy and all guests were excited to try everything! ???? Beautiful private party rooms. Friendly and professional stuff. Thank you very much, we are definitely coming back!

  - Jolanta Z.

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

Pierakstīties
VissIrSpēle Visa / Mastercard