Dzimšanas diena

8 tematiskas dzimšanas dienas ballīšu istabas Rīgā

Dzimšanas diena no šī brīža vienmēr būs neticami jautra. Sviniet dzimšanas dienu atsevišķā telpā ar kūku un pēc tam izklaidējieties visā ADVENTICA parkā! (Tas ir tik jautri, ka jūs varat nākt bez bērniem. Mēs sapratīsim.)

Konkurss - dzimšanas diena!

Reģistrējieties un piedalieties konkursā, lai uzvarētu bezmaksas istabu dzimšanas dienas ballītei. Sekojiet konkursa uzvarētāju paziņošanai ADVENTICA Facebook kontā un mūsu ziņu lapai.

Vecāka/aizgādņa kontaktinformācija

#1 Bērna dzimšanas datums
Reģistrēties

P.S. Noteikti apstiprini reģistrāciju, spiežot uz saites e-pasta ziņojumā!

Cenas

Mūsu istabas

ADVENTICA parkā esam izveidojuši 8 dažāda lieluma dzimšanas dienas istabas, kurās var svinēt gan mazus, gan lielus svētkus. Un jūs varat svinēt ne tikai dzimšanas dienu, bet arī - izlaidumu, kristības vai vadīt sapulces. Visas istabas ir tematiskas: dažas mēs nosaucām savu partneru vārdā, citas ar mūsu pašu tēmām. Izvēlieties to, kas jums patīk vislabāk!

Bieži uzdotie jautājumi dzimšanas dienā

Pirms vēlaties īrēt ballīšu istabu, lūdzu, izlasiet sekojošo informāciju:

DZIMŠANAS DIENAS BALLĪŠU ISTABA

Cena par dzimšanas dienas svinībām sevī iekļauj cenu par telpas īri (atkarībā no plānotās dzimšanas dienas svinību dienas / laika); bērnu skaitu (ja tas ir lielāks par norunāto - tiek piemērota papildu maksa)

Visas cenas ir norādītas ADVENTICA cenrādī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dzimšanas dienas istabā ir iespējams pavadīt vairāk laika kā norunāt, bet tikai tad, ja tā ir brīva uz papildus laiku. Pagarinājuma cenas par katru papildu stundu: 50 Eur nedēļas dienās, 75 Eur nedēļas nogalēs un valsts svētku dienās.

Kā rīkoties, ja gaviļnieks negaidītu iemeslu dēļ ir saslimis? Neuztraucieties, sazinieties ar mums un vienosimies par datumu maiņu. Lūdzu, saprotiet, ka pēdējā brīža izmaiņas nevar atmaksāt!

PIEEJAMIE LAIKI

Dzimšanas dienas ballītes var noorganizēt sev tīkamā laikā. Pieejamība ir atkarīga no telpas un ballītes datuma. Lūdzu, atrodiet piemērotu telpu un pārbaudiet cenas viesību telpas rezervēšanas sistēmā!

BALLĪTES ILGUMS

Optimālais ballītes ilgums - 2,5 stundas, ieskaitot telpas uzkopšanas laiku. Izņēmums - laika posms sestdien no pulkstens 19:30 līdz 21:30 - šajā laika posmā optimālais ballītes ilgums ir 2 stundas.

 Jūs varat sagatavot telpu svētkiem 15 minūtes pirms rezervētā laika, un “izrakstīšanās” jāveic uzreiz pēc ballītes laika beigām; tomēr izklaides parkā ADVENTICA jūs varat turpināt rotaļas tik ilgi, cik vēlaties! Gadījumā, ja telpa ir brīva nākamajam laika periodam, jūs varat palikt ilgāk par papildu samaksu - 50 Eur / h darba dienās, 75 Eur / h nedēļas nogalēs un valsts svētku dienās. Ja numurs tiek rezervēts un izrakstīšanās kavējas, drošības depozīts tiek saglabāts.

Mēs piedāvājam trīs izmēru telpas jūsu svinībām: mazā istaba (10 bērniem), vidējā istaba (15 bērniem), lielā istaba (20 bērniem).

REĢISTRĀCIJA

Jūs varat reģistrēties un apmaksāt dzimšanas dienas svinības ADVENTICA vietnē vai arī piezvanīt mums vai veikt rezervāciju ADVENTICA recepcijā. Ieteicams ierasties mazliet iepriekš, apmēram 15 minūtes pirms ballītes sākuma. Recepcijā mēs pārbaudīsim jūsu rezervāciju, vajadzības gadījumā veiksim visus pielāgojumus (piemēram, mazāk vai vairāk viesu, jāpasūta gardumi un atspirdzinoši dzērieni utt.)

Rezervācijas apstiprinājums un drošības pasākumi:

Izejot no dzimšanas dienas istabas, tai jābūt tīrai un kārtīgai. Mēs parūpēsimies par atkritumu maisiņiem. Ir stingri aizliegts izmantot petardes, dedzināt brīnumsvecītes vai citus uzliesmojošus priekšmetus. Dzimšanas dienas sveces ir vienīgais izņēmums.

DROŠĪBAS NAUDA

Drošības depozīts tiek atmaksāts recepcijā personai, kura rezervēja telpu ballītei. Atmaksas nosacījums: savlaicīgi atbrīvota un iztīrīta telpa. Drošības depozīts tiek atmaksāts skaidrā naudā, neraugoties uz sākotnējo maksājuma veidu.

PIEAUGUŠIE VIESI

Katram bērnam, kurš apmeklē dzimšanas dienas svinības, ir atļauts ierasties kopā ar diviem pieaugušajiem bez papildu maksas. Ja pieaugušo viesu skaits ir divreiz lielāks par bērnu skaitu, tad tiek novērtēti “papildu” pieaugušie, kas maksā pavadoņa cenu - 3 EUR par personu.

ANIMATORI

Vēlaties pārsteigt mazo jubilāru ar animatoru šovu? Adventica komanda ar lielāko prieku palīdzēs mazajiem jubilāriem padarīt ballīti īpašu. Sazinieties ar mums, zvanot vai sūtot e-pastu!

SVĒTKU MIELASTS

Ballīte nav iedomājama bez svētku kūkas un gardumiem - droši varat ierasties ar savu svētku mielastu.

APRĪKOJUMS BALLĪŠU TELPĀS

Ballīšu telpas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo svinībām - galdiem, krēsliem, tējkannu, vāze ziediem. Ir pieejams arī nazis kūkas sagriešanai un sērkociņi svecīšu aizdegšanai. Lūdzu, ņemiet līdzi vienreizlietojamos traukus un galda piederumus!

IELŪGUMI

Mazie jubilāri var sagatavot ielūgumus, izmantojot mūsu ADVENTICA vietnē pieejamos paraudziņus. Parkā var atrast jaukas dāvanas viesiem, lai ballīti padarītu neaizmirstamu.

APĢĒRBS

ADVENTICA telpās ir aizliegts valkāt apavus un staigāt ar basām kājām - mēs rekomendējam zeķītes ar gumijas zolīti.

Mūsu ieteikums - ierodieties uz ballīti ērtā apģērbā, lai jums būtu iespēja brīvi kustēties un izbaudīt visas ADVENTICA piedāvāts izklaides.

 

Atsauksmes

 • Lieliska vieta bērnu dzimšanas dienu svinībām un kvalitatīvai laika pavadīšanai ar bērniem. Plaša atrakciju izvēle, droša vide un atsaucīgs personāls. Noteikti iesaku.

  - Valdis Salaks

 • Lieliska izklaides vieta bērniem. Dzimšanas dienas ballīte nosvinēta godam. Istabiņa dodas uz 2,5h, pēcāk bērni var izklaidēties Adventica telpas kaut līdz slēgšanai.
  Adventika klienti automašīnu var reģistrēt pie Adventica ieejas, tādējādi dabūjot autostāvvietu par brīvu uz 4h.
  Super! ????

  - Santa Kauliņa

 • Amazing place for kids all ages! A lot of things to do! We celebrated 5 year birthday for our little girl, she was super happy and all guests were excited to try everything! ???? Beautiful private party rooms. Friendly and professional stuff. Thank you very much, we are definitely coming back!

  - Jolanta Z.

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

Pierakstīties
VissIrSpēle Visa / Mastercard