Milzu piepūšamais rotaļlaukums

Lielais iekštelpu piepūšamais rotaļlaukums ir uzstādīts jaunajā ADVENTICA daļā. Ar ko to varētu salīdzināt… ar sporta zāli. Jā, tas ir tik liels kā sporta zāle. To radījis un ražojis viens no pasaulē labākajiem piepūšamo laukumu ražotājiem, pamatojoties uz ADVENTICA pasūtījuma prasībām. Piepūšamais ir ļoti kvalitatīvs, izturīgs un drošs. Pirms atklāšanas ražotāja pārstāvji atbrauca mūs apciemot un pārbaudīja, ka viss ir gatavs un izdarīts, ievērojot visaugstākās drošības prasības. Piepūšamo laukumu regulāri pārbauda arī speciālisti, lai tas atbilstu ES drošības
standartiem. 
Lēkājot un spēlējoties uz piepūšamā laukuma, jūs tur atradīsiet milzīgu šķēršļu trasi, 3 kalniņus, kuri ļoti patīk bērniem, lielu kāpšanas sienu un daudz šķēršļu joslu. Ikvienam, kas atnāk, mēs vienmēr iesakām sākt ar iesildīšanos. Vienkārši leciet uz augšu un uz leju, vienlaikus vicinot rokas. Tikai pēc tam pārejiet pie šķēršļiem vai dažādu spēļu spēlēšanas. Katru vakaru mēs apskatām šo milzu piepūšamo, izlaižam tam gaisu un atstājam pa nakti nostāvēties, un no rīta mēs to atkal piepūšam tikai divās minūtēs! Šo iespaidīgo skatu uzrauga mūsu darbinieki.
Spēlēties uz milzu piepūšamā laukuma ir atļauts ikvienam, kas ir 3 gadus vecs vai vecāks. Jā, tas attiecas arī uz pieaugušajiem. Arī mums pašiem tas ļoti patīk!

Saistīti jaunumi

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

Pierakstīties
VissIrSpēle Visa / Mastercard