Interaktīvā šautuve

Šaušanas simulators jeb interaktīvā šautuve bērniem.

Attīstoties dažādām sociālajām, zinātnes un tehnoloģiju nozarēm, radās vajadzība pēc iespējas modelēt un imitēt procesus un darbības,kas citādiem līdzekļiem būtu ļoti dārgi vai pārāk ilgi,bīstami vai pat neiespējami. Imitējot šos procesus,tie lieliski der izklaidēm,kas padara šīs darbības absolūti drošas un jautras.

Izveidojot interaktīvo šautuvi ,kas ir absolūti droša,mūsu galvenā doma ir , ka regulāras šaušanas nodarbības trenē redzes asumu un atmiņu, uztur muskuļu tonusu, attīsta elpošanas muskulatūru, spēju koncentrēt uzmanību, precizitāti un veiklību.

 

Interaktīvā šautuve sastāv no četriem rotaļu ieročiem,kas ļauj šo spēli izmantot kopā ar draugiem. Šautves pamatprincips ir trāpīt pa krāsu aplīšiem ar Tevis izvēlēto pistoli pēc iespējas vairāk. Mērķi strauji mainās,tāpēc esi vērīgs,kuru krāsu esi izvēlējies Tu!

Varbūt no pirmās reizes nesanāks uzvarēt, jo vispirms jāpierod pie redzamā, pie simulācijas sistēmas un darbības principiem, bet pats galvenais – jāpielāgo acis un refleksi,tad viss izdosies.

Viss ir spēle!

Saistīti jaunumi

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

Pierakstīties
VissIrSpēle Visa / Mastercard