Maģijas istabas dizaina tapšana

MAĢIJAS ISTABA – jaunums ADVENTICA ballīšu istabu klāstā!

Burvestību grāmata un dažādi trauki ar bīstamām mikstūrām jūsu svētkiem piešķirs gluži Harija Potera cienīgu atmosfēru.

Maģiski noslēpumaino burvību mūsu pēdējā – 8. ballīšu istabā ienesa lietuviešu – ukraiņu māksliniece un dizainere Beata Kurkul. Beata ir dizainere - mākslas vadītāja vienā no Kijevas spēļu izstrādes studijām.

Mums bija interesanti uzzināt, kas tieši iedvesmoja Beati, kā viņa izveidoja šo un veido citus savus dizainus?

Turpinājumā varat ielūkoties maģiskās dizaineres stāstā un uzzināt vairāk:

... Dizainu noteica jūsu kolēģu izvēlētais - viņi nejauši uzdūrās manai galerijai: https://www.deviantart.com/noldofinve. Šobrīd strādāju par mākslas vadītāju vienā no Kijevas spēļu izstrādes studijām. Mūsu specializācija ir ikdienas spēles: detektīvu, piedzīvojumu utt. Es sāku kā parasts konceptmākslinieks, kad 2008. gadā pārcēlos no Lietuvas uz Kijevu (esmu Lietuvas pilsone, bet apprecējos ar Ukrainas pilsoni).

Iedvesmojoties galvenokārt no fantāzijas filmām: "Harijs Poters", "Hobits", "Gredzenu pavēlnieks", kā arī Mijazaki animācijas filmas un vairākām datorspēlēm fantāzijas stilā. Studijā mēs parasti zīmējam lokācijas pēc gatavas koncepcijas un tehniskajām specifikācijām (kā mākslas direktors varu daļēji piedalīties spēļu pasauļu izgudrošanā un attīstīšanā), bet šeit es varu pilnībā izdarīt kaut ko savu, no koncepcijas līdz izvēlētajam stilam. Un tā kļuva par sava veida meditāciju starp trauksmes sirēnām. No vienas puses, esi gatavs skriet uz slēptuvi, no otras – datorā dzimst jauna pasaule. Un tas ir ārkārtīgi uzmundrina un mazina stresu.

Bez darba un ikdienas brīvajā laikā esmu militārais mākslinieks. Es strādāju ar Ukrainas militārpersonām, jo ​​īpaši ar robežsargiem, kopš 2015. gada - tas ir, es zīmēju viņus, viņu dzīvesveidu, aktīvo militārpersonu un mirušo portretus. Es ļoti novērtēju savu "civilizēto" darbu - tas attur mani no pilnīgas iegrimšanas pašreizējā karā.

Saistīti jaunumi

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

Pierakstīties
VissIrSpēle Visa / Mastercard