Kā izvēlēties perfektu dāvanu savam bērnam?

Lielākā daļa vecāku jums teiks, ka viņu bērnam ir pārāk daudz rotaļlietu. Tātad, ja runa ir par dzimšanas dienas un Ziemassvētku dāvanām, kā izvēlēties pareizo, tikai nepalielinot jucekli? Lai izvēlētos dāvanu, kas patiešām izceļas un izturēs laika pārbaudi, ievērojiet mūsu ieteikumus.

Apsveriet viņu vecumu un attīstības līmeni.

Vispirms pārbaudiet etiķeti — lielākajai daļai rotaļlietu ir ieteikumi par atbilstību vecumam. Otrkārt, izmantojiet savu spriedumu. Tas, ka jūsu mazajam ir četri gadi, nenozīmē, ka viņš ir gatavs līdzsvara velosipēdam — padomājiet par individualitāti. Treškārt, padomājiet par to, no kādiem materiāliem ir izgatavotas rotaļlietas.

Rotaļlietas pēc vecuma grupas.

Padomājiet par bērnu. Ko viņiem patīk darīt? Vai viņi dodas uz parku, baseinu vai parasti dodas ārā? Vai viņiem patīk apmeklēt muzeju vai bibliotēku? Vai viņi ir apsēsti ar dinozauriem vai supervaroņiem? Padomājiet par dāvanu, kas varētu veicināt viņu interesi.

Apsveriet dāvanas, ar kurām bērni var dalīties. Ne burtiski, bet dāvanas, ko bērni var izmantot, lai spēlētu ar citiem bērniem (vai pat viņu ģimenēm), piemēram, galda spēles vai puzles. Tās atkal būs noderīgas gadiem ilgi un var palīdzēt vecākiem bērniem veicināt veselīgu, jautru konkurences sajūtu.

Atcerieties, ka rotaļlietas palīdz bērniem mācīties. Un bieži vien rotaļlietas ir galvenais veids, kā bērni mācās. Izvēlieties rotaļlietas, kas veicina radošumu un brīvu iztēli, kā arī tādas, kas māca vairāk “formālās” prasmes, piemēram, rēķināšanas un lasītprasmes.

Pārbaudiet ar vecākiem. Ja dāvana ir paredzēta kādam citam, pirms pirkšanas sazinieties ar vecākiem. Bērnam jau var piederēt tādi pati manta, vai arī vecākiem var būt iebildumi.

Izvēlieties dāvanas ar ilgu kalpošanas laiku. Mūsu pārsvarā izšķērdīgajā pasaulē rotaļlieta, ko var izmantot gadiem ilgi, tiek augstu novērtēta. Tādus priekšmetus kā Lego, velosipēdus un tāfeles var izmantot gadiem ilgi un nodot citiem bērniem.

Atcerieties drošību.

Cik vien iespējams, izvēlieties neplastmasas rotaļlietas, kas izgatavotas no ilgtspējīgiem materiāliem, nesatur BPA, PVC vai toksiskas ķīmiskas vielas un krāsvielas.

Ja šaubāties, iegādājieties grāmatu. Šis ir noteikums, pie kura mēs atgriežamies atkal un atkal. Grāmatas aizņem ļoti maz vietas, tām ir bezgalīgs glabāšanas laiks, un tās var nodot tālāk.

Saistīti jaunumi

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

Pierakstīties
VissIrSpēle Visa / Mastercard