Svinības ADVENTICA!

Iestājoties siltākam laikam un tuvojoties mācību gada noslēgumam, ir laiks sākt domāt par bērna izlaidumu bērnudārzā vai skolā. Ko darīt? Kur braukt? Kā svinēt?

Idejas noteikti var atrast gan internetā, gan aktīvo vecāku vidū. Iespējams, galvenais neparedzamais faktors ir laikapstākļi. Vai spīdēs saule un būs silti, vai varbūt līs lietus? Sava veida loterija izlaiduma ballītes plānošanai.

Izlaidums kopā ar skolas klasi vai bērnudārza grupu ir svarīgs visiem bērniem. Galu galā šī ir pēdējā iespēja būt kopā pirms vasaras garajām brīvdienām. Varbūt doties ekskursijā, kopīgi pavadīt laiku dabā vai doties piedzīvojumā uz ADVENTICA. Visas idejas ir lieliskas!

Izlaidumu organizēšanā bērniem, iespējams, vēlas pēc iespējas mazāk problēmu, pievilcīgākas cenas un garantiju, ka svētki izdosies. Viens no variantiem ir izlaiduma svinēšana ģimenes atrakciju parkā ADVENTICA:

  • Izklaide visu vecumu cilvēkiem: batuti, šķēršļu zonas, bumbiņu zona, elektrokartings, bērnu svinību istabas un citas neredzētas izklaides;
  • Iespēja pavadīt laiku kopā, bet tajā pašā laikā atrasties dažādākajās atrakcijās;
  • Garantēta atpūta laikapstākļu ziņā - vienmēr svaigs gaiss pat atrodoties iekštelpās;
  • Par šo alternatīvu aicinām aizdomāties gan bērnu vecākus, gan skolu skolotājus un bērnudārza audzinātājus. Jo ātrāk sāksiet gatavoties svētkiem, jo ​​vieglāk būs izvēlēties datumu, laiku, ilgumu.

 

Ģimenes atrakciju parkam ADVENTICA ir divas iespējas:

  • Grupas rezervācija izklaidēm skolas klasei vai bērnudārza grupai atrakciju parkā 2 - 2,5 stundas. (apmeklētāju skaits praktiski neierobežots - tā var būt viena vai vairākas grupas vai klase, utt.)
  • Grupas rezervācija ar ierobežotu bērnu skaitu (piem., 15 - 30) - ar iespēju iekārtot svinību telpu izlaidumiem, citiem svētkiem - ballītēm, salidojumiem, sarunām vai vienkārši jaukai laika pavadīšanai kopā.

Svarīgi arī pieminēt, ka vecāki, kas pavada savus bērnus, ieeja ADVENTICA ir bezmaksas!

Un tas ir tik svarīgi bērniem!

 

Lai pieteiktu kādu no jūsu izvēlētajiem svētkiem vai vienkārši pieteiktu grupas apmeklējumu:

 rakstiet uz e-pastu - [email protected] vai zvaniet - +371 299 666 751

Saistīti jaunumi

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

Pierakstīties
VissIrSpēle Visa / Mastercard