Padomi veiksmīgai ballīšu plānošanai

Pirms plānojat ballīti, atcerieties:

1. Saglabājiet lietas vienkāršas

Jūsu bērnam nav nepieciešama grandioza ballīte ar 50 viesiem, lai justos īpašs. Tas varētu būt tikpat vienkāršs kā picas un filmu vakars ar viņu tuvākajiem draugiem. Tās varētu būt kūciņas un atrakciju parka Adventica apmeklējums.

2. Koncentrējieties uz savu bērnu

Atcerieties, ka jūsu bērns ir unikāls cilvēks, kuram ir savs viedoklis. Noteikti plānojiet īpašus svētkus, kas ir pilni ar lietām, kas viņam patīk. Ja jūsu bērns ienīst kūku, ielieciet sveces uz saldējuma vai picas. Ja jūsu bērnam nepatīk skaļi trokšņi, izvēlieties ballīti mājās vai īpašu nedēļas nogali kopā ar pāris tuvākajiem draugiem.

3. Nebaidaties teikt - nē

Ja jums ir īpaši sabiedrisks bērns, ir pareizi ierobežot viesu skaitu viesu sarakstā. Nosakot robežas viesu sarakstam, jūs iemācāt bērnam, cik svarīgi ir koncentrēties uz tuvāko draudzību. Kad jūs ierobežojat budžetu, ko varat tērēt, jūs mācāt viņiem, ka var izklaidēties, netērējot daudz naudu.

4. Esiet radošs

Ja jums ir bērns, kurš mēdz būt intraverts vai kuram nav milzīgs draugu loks, jūs joprojām varat svinēt skaisti un īpaši. Tā vietā, lai sarīkotu tradicionālu kūku un dāvanu ballīti, uzaiciniet viņu tuvāko draugu kopā ar ģimeni apmeklēt atrakciju parku Adventica vai doties pārgājienā. Meklējiet aktivitātes, kuras jūsu bērnam patīk, un pēc tam padariet to par īpašu notikumu.

Saistīti jaunumi

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

Pierakstīties
VissIrSpēle Visa / Mastercard