Kā laicīgi sagatavoties dzimšanas dienas ballītei?

6 līdz 8 nedēļas

Vai 8 nedēļas pirms plānot ballīti liekas ilgs laiks? Tā nav. Jo ātrāk sākat plānot bērna dzimšanas dienas svinības, jo vieglāk un bez stresa tas būs. Sāciet, izvēloties ballītes datumu un laiku. Rezervējiet dzimšanas dienas svinību telpu atrakciju parkā Adventica. Parasti sestdienās un svētdienās ir visaktīvākās dienas, tāpēc rezervējiet ballīšu istabu savlaicīgi.

3 līdz 4 nedēļas

Izveidojiet viesu sarakstu un ielūgumus. Noteikti nosūtiet tos viesiem laicīgi, lai viņiem būtu pietiekami daudz laika atbildēt. Šis ir arī labs laiks, lai iegādātos ballīšu piederumus un dekorācijas. Kā arī pasūtīt dzimšanas dienas kūku.

1 nedēļa

 Pārliecinaties, kuri viesi ieradīsies, kuri -  nē. Ja ir ieplānota ballīšu istaba Adventica parkā, iepriekš pārliecinaties, vai Jūsu veiktā rezervācija ir pareiza un apmaksāta.

2 līdz 3 dienas

Iegādājieties pēdējā brīža ballīšu dāvanas vai rotājumus, kurus, iespējams, esat aizmirsis.

Dienu pirms

Paņemiet pasūtīto kūku vai izcepiet to, ja vēlaties pašceptu kūku. Aprunājaties ar savu dzimšanas dienas zēnu vai meiteni. Apspriediet ar viņiem, vai kaut ko esat palaidis garām (pieņemot, ka tā nav pārsteiguma ballīte) un kādas ir viņu cerības uz šo dienu.

Ballīšu diena

Pārliecinieties, ka ballīšu telpa ir iepriekš sagatavota, sagaidiet viesus un pēc tam izbaudiet svētkus!

Saistīti jaunumi

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

Pierakstīties
VissIrSpēle Visa / Mastercard