Kartodroms

Ģimenes izklaides parkā ADVENTICA caur vitrīnām visredzamākajā vietā zem slēgta jumta ir elektrisko automašīnu kartodroms. Tas ir gandrīz vienīgais pakalpojums par papildmaksu visā atrakciju parkā (izņemot dažus spēļu galdus). Bērni un pieaugušie var pārvietoties ar elektrisko automašīnu pa īpaši aprīkotu trasi. Dažas automašīnas ir paredzētas jauktai lietošanai - bērni var braukt kopā arī ar pieaugušo.

Mūsdienīgi aprīkotajā elektromobiļu kartodromā nav ne benzīna, ne dīzeļdegvielas, jo tās ir elektriski uzlādētas automašīnas. Trasē esam uzstādījuši dabiska lieluma luksoforu, kas darbojas kā īstā pilsētā - bērniem ir iespēja drošā vidē iepazīties un apgūt satiksmes drošības noteikumus un prasības.

Kartodromā jūs varat patstāvīgi vai ar pieaugušo palīdzību uzzināt ceļa satiksmes pamatnoteikumus. Šeit ir daudz galveno ceļa zīmju: gājēju pāreja, ceļa došana, joslu bultiņas, galvenais ceļš, pagrieziens, spidometrs, ciemata un ielas zīmes un marķējumi. Atbilstoši nepieciešamībai ir iespējams organizēt satiksmes drošības nodarbības bērnudārzniekiem, studentiem un pusaudžiem. Satiksmes drošības ABC vajadzētu būt drošības prioritātei mums visiem - ir ārkārtīgi viegli iemācīties pamatnoteikumus slēgtā un drošā trasē, un bērni to apgūst pieredzes un emociju ceļā, paši braucot ar elektriskajām automašīnām.

Iekštelpu kartings zem jumta ir lieliska izklaide, atpūtas veids un vienlaikus nodarbe drošai braukšanai un profilaksei bērniem un pieaugušajiem.

Blakus kartodromam vecāki var redzēt un fotografēt savus bērnus, sekot līdzi braukšanas prasmju attīstībai, ievērot ceļu satiksmes noteikumus.
Mēs ļoti ceram, ka elektrisko automašīnu kartodroms būs ne tikai lielisks izklaides un atpūtas veids, bet arī nāks par labu bērnu drošībai uz ceļa!

Kartinga trasē jāizmanto tēta Kristapa monētas / žetoni: 1 žetons = 1 Eur, ar to var braukt 3 minūtes. Žetonus var iegādāties pie kases.

Saistīti jaunumi

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

Pierakstīties
VissIrSpēle Visa / Mastercard